Opis Zdobień


HAFT

Jedna z najszlachetniejszych form zdobienia odzieżowego.
Wykonujemy hafty na wykrojach jak i wyrobach gotowych, naszywki, aplikacje.
Haft charakteryzuje się znakomitą trwałością i odpornością na uszkodzenia zarówno mechaniczne jak i termiczne.
Może być stosowany w połączeniach z innymi metodami zdobień, np. sitodrukiem.

SITODRUK

Sitodruk jest techniką graficzną, dzięki której można wykonywać wielokolorowe nadruki na tkaninie, papierze, plastiku, czyli właściwie każdej, w miarę płaskiej powierzchni. Pomimo dostępności wielu różnorodnych technik powielania obrazu metoda sitodruku jest, obok szablonów, najłatwiejszym sposobem na efektywne rozprzestrzenienie plamy koloru. Jako technika druku seryjnego, sito wyróżnia się wysoką rozdzielczością oraz bardzo wyrazistymi i nasyconymi kolorami. Jest wodoodporna, odporna na czynniki atmosferyczne, ma dużą trwałość mechaniczną. Najbardziej opłacalna przy dużym logo oraz większej ilości zamówienia.

BabyDesign Myszka Pelemele

SITODRUK TERMOTRANSFEROWY

 Zwany też termonadrukiem- technika nadruku polegająca na termicznym wygrzewaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku, naniesionego przy pomocy urządzeń służących do masowego powielania, ewentualnie wyciętego w formie szablonu. Jest to dość prosty w przygotowaniu sposób nadruku, pozwala na wykonanie niewielkiej ilości kopii, a tym samym stał się obecnie dość popularną techniką wykorzystywaną do różnych zastosowań. Tego typu pełnokolorowe nadruki stosuje się szeroko przy znakowaniu koszulek reklamowych czy czapek reklamowych. Nadruk wykonany tą techniką charakteryzuje się wysoką, fotograficzną jakością oraz dużą wytrzymałością. Metodę tą stosujemy gdy niemożliwy jest sitodruk ze względu na kształt przedmiotu (np. czapeczka) lub gdy materiał ma grubą strukturę.

light colorad

FLOCK/FLEXA

Najtrwalsza obok haftu technika znakowania, przewyższająca swą żywotnością samą tkaninę. Technologia pozwalająca wykonać znakowanie już od bardzo niskich nakładów, nie ma dodatkowych kosztów przygotowania, bardzo dobra trwałość i estetyka. Sposób znakowania polega na nanoszeniu przygotowanych wzorów na materiał pod wpływem działania termoprasy. Zdecydowanie proponujemy Klientom technikę FLOCK pozwalającą na uzyskanie nadruku o aksamitnej fakturze i strukturze weluru, którego estetyka i jakość są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi technikami znakowania na odzieży reklamowej.

BO proline proline CZER

DRUK CYFROWY

Wzór jest nadrukowywany na specjalnej folii, a następnie wycinany i naklejany (np. w przypadku kasków) lub też wprasowywany (np. w przypadku rękawic) dla uzyskania ostatecznego efektu.

WAKE

NASZYWKA

Naszywka – to haft na tkaninie, a następnie obszyty obszywarką (jak emblematy wojskowe). Jest techniką uniwersalną. Umożliwia uzyskanie niskiej ceny przy małych partiach.

RAZEM